QSA (Dayanışma ve Gelişme Merkezi)’nin Meclisi

Uluslararası ağın kurulması ve yurt dışında kurulacak olan yeni merkezlerimiz sadece yarar ve iletişimin gelişimi , aktiviteler, çalışmalar, pozitif enerji, bunları organize bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi bizlere koordinasyon konusunda bazen zorluklarıda getirecektir.
Bu zorlukları QSA aşması için Meclis mekanizması sayesinde bu zorlukları defeder.Meclis kendine özgü olarak bütün merkezlerin içine tekabül eder bunun çalışması aylık toplantılar ile sağlanır (gerçek veya sanal), koordinasyonun sağlanması için ve projelerin hayata geçirilmesi için iletişimde bulunulur.Meclis QSA’nın bütün merkezlerde bulunan yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile sağlanır, bu toplantıda yapılan çalışmalar ve ileride hayata geçirelecek projelerin için bilgi alışverişinde bulunurlar.
Meclisin çalışma düzeneği bulunur, bunu çalışma tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz bir yapıdır ve bunun başka bir kuruluş ile bir benzerliğn olmamasına dikat ederiz.
Meclis sayesinde iyi bir iletişim ve koordinasyon kurulur ve bu sayede projelerimizi başarılı bir şekilde vatanımızda milletin yararına hayata geçiririz.
Eğer ağının bir üyesi veya Meclisin bir üyesi olmak isterseniz bizlere e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz: infoa.a.solıdariteti.com sizleri her konuda bilgilendireceğiz ve tabiki Meclis çalışma düzeneği.

This post is also available in: Arnavutça İngilizce

Leave a Reply

Your email address will not be published.