Q.S.A ‘nin aktivitelerinden biri Presheva/Preşova’dan yedi kişilik Süleymani ailesini kaydetmesidir. Süleymani ailesi,  zor ekonomik şartlar altında yaşıyor. Ailenin reisinin kronik bir hastalığı bulunmaktadır. Ailenin geçimini sağlamak için oğlu bazen (iş buldukça) çalışıyor. Bunun dışında herhangi bir gelir kaynakları maalesef yoktur.

Bu yüzden Q.S.A olarak başta kendilerine sponsor olan  ve bağışlarda bulunan gerek şahıslara gerekse firmalara veya yardımda bulunmak isteyenlere Preşeva’da yaşayan Süleymani ailesinin zor durumunu gözönünde bulundurarak yardım etmelerini diler.

Q.S.A olarak daha önce bu bölgenin insanlarının ne kadar cömert ve yardımsever olduklarını daha önce 4 (dört) evin yapımıyla da şahit olmuşuzdur.Bu sebeple kendilerine teşekkür ederiz.

Süleymani ailesine para yardımında ayrıca inşaat malzemesi, beyaz eşya, mobilya v.b yardım malzemeleri ile de yardımda bulunabilirsiniz. Cömert ve hayırsever insanlarımız, yardımda bulunmak isteyenler lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İrtibat telefon numarası: +381 (0) 17 668 537

E-posta adresi: info@solidariteti.com

Q.S.A’nın yaptığı aktivitelerden haberdar olmak isteyenler internet adresimizi ziyaret edebilirler. www.solidariteti.com

 Aşağıda Süleymani ailesiyle yapılan kısa bir röportajı izleyebilirsiniz:

This post is also available in: Arnavutça